Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen Marigona Residence

Preoc, Marigona Residence
390,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20089
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 210 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 3
 • Cmimi: 390,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Sistem alarmi
 • Siperfaqe totale : 210
 • Garazhë
 • Pishine

Pershkrim

Shtëpia gjendet në fshatin Preoc, në lagjen Marigona Residence, është tërësisht e mobiluar dhe e dizajnuar me arkitekt. Shtëpia ka ekstra nga standardi i lagjes Pishinë, Barbecue (grill), kuzhinë verore, ndriqimi mbrenda si dhe ne oborr, kamin, parcel me të madhe se shtëpitë tjera (5.20ari Truall) të kuadraturës 210m2 etj. Shitet ME MOBILJE si dhe për momentin është e lëshuar me qira për cmim 2,000€/muaj, me kontratë 3 vjetore deri në vitin 2020 me mundësi vazhdimi edhe për 2 vite tjera. Shtëpia ka këtë renditje: Përdhesa: 1 Dhomë ndenje 1 Kuzhinë me tryezari 1 Garazhë (për momentin e mbyllur që shfrytëzohet si biblotekë) 1 WC 1 Depo Kati i I-rë: 3 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Utility 3 Ballkona

Adrese : Marigona Residence

 • Qyteti : Preoc
 • Zone : Marigona Residence

Prona te ngjashme

Në Shitje
245,000 €
For sale

Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Gjinaj

Prishtina, Gjinaj

ID: T20091

245,000 €

ID: T20091

Në Shitje
380,000 €
Në Shitje
375,000 €
For sale

Shtëpi (Villë) 242m2 në shitje në Bregun e Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit

ID: T20044

375,000 €

ID: T20044


Viber