Shtëpi (Villë) 242m2 në shitje në Bregun e Diellit

Prishtina, Bregu i Diellit
375,000 €

Detaje

 • Id e prones: T20044
 • Lloji I prones: Shtëpi
 • Statusi I prones: Në Shitje
 • Siperfaqe: 242 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Cmimi: 375,000 €

Tipare

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 242
 • Garazhë

Pershkrim

Shtëpia gjendet në lagjen Bregu I Diellit, afër Qendrës Tregtare dhe Shtëpisë së shëndetit. Shtëpia ka këtë renditje: 1.Lokali 60m2 Podrumi (kati -1) 70m2. 1 Sallon 1 Kuzhinë 1 Banjo 1 Depo – Kati përdhesë 40m2 1 Sallon 1 Kuzhinë me tryezari 1 Terasë 1 Koridor 1 Garahë 14,5m2 Kati i I-rë 57m23 Dhoma gjumi 1 Banjo (dhe nënkulmi që shfrytëzohet për momentin si depo) Shtëpia është në gjendje të mirë, kati -1 I renovuar ndërsa katet tjera janë të pa renovuara, mirëpo të mirëmbajtura mirë.

Adrese : Bregu i Diellit

 • Qyteti : Prishtina
 • Zone : Bregu i Diellit

Prona te ngjashme

Në Shitje
245,000 €
For sale

Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Gjinaj

Prishtina, Gjinaj

ID: T20091

245,000 €

ID: T20091

Në Shitje
390,000 €
For sale

Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen Marigona Residence

Preoc, Marigona Residence

ID: T20089

390,000 €

ID: T20089

Në Shitje
380,000 €

Viber